Co od września na Setnej Stronie?

Kalendarze szkolne zaczynają się 1-go września, u mnie również – podświadomie – klarują się blogowe postanowienia i plany. Pisuję średnio raz na tydzień, więc postów w miesiącu pojawi się około czterech, przeważnie publikuje je w poniedziałki o 9-tej. Oprócz cyklu #VintageBooks, czyli promocja literackich staruszek, w zanadrzu mam kilka książek świeższych i kilka tematów okołoliterackich, które będzie można znaleźć pod tagiem kolumnista. Obiecuje także bardzo zaległe Polecanki.

Już teraz zapraszam na cykl Sapere aude!, który [mam taka nadzieję] będzie pojawiał się regularnie raz w miesiącu. Będę proponowała książki z pogranicza filozofii, historii oraz nauk społecznych, których wybór będzie czysto subiektywny. Waham się nad powrotem cyklu Z pamiętnika czytelnika (książki z nie-bieżącego czytania), a także kusi pisanie o książkach dziecięcych. Być może czas również wrócić do Blogowo-filmowo? Ostatnio w kinach i na płytach sporo nowości wartych polecenia.

Zapraszam także do wyzwania na fanpage’u Setnej Strony; zabawa potrwa cały miesiąc, oczywiście można dołączyć w każdej chwili. 


A już w poniedziałek zaproponuje książkę naprawdę wiekową, choć w nowym wydaniu, która stylem i formą nie ustępuje evergreenom Jane Austen.

6 komentarzy:

 1. Z pamiętnika czytelnika....chętnie bym czytała.
  A w zabawie spróbuję wziąć udział....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)

   Z pamiętnika czytelnika to był cykl książek, z których porobiłam obszerne notatki jeszcze na długo przed założeniem bloga, czyli de facto gotowy materiał :)

   Usuń
 2. Najbardziej się cieszę z cyklu blogowo-filmowo no i z rekomendacji nowszych książek...Anna

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że zabawa na fb (nie wszyscy chcą tam być).
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Planuję pod koniec miesiąca małe podsumowanie na blogu właśnie - być może dobrym rozwiązaniem jest "nominowanie"?

   Usuń