Czytamy książki nieoczywiste - podsumowanie czerwca i zaproszenie na lipiec

Zaczynają się wakacje. Większość z nas spędzi je w przeróżnych podróżach, leżąc na plaży, czy zwiedzając. Kochani, nie zapominajmy o książkach! Czytajcie - na kocyku pod drzewem we własnym ogródku, na balkonie, czy na ławce na skwerku, na plaży, podczas picia espresso na jednym z pięknych placów Rzymu, czy Paryża. I niech to będą książki nieoczywiste... być może nawet pokusicie się o book crossing, czyli podrzucenie książki tak, by mogła cieszyć kolejnych czytelników?

W czerwcu w zabawie wzięły udział cztery osoby, a przeczytałyśmy sześć książek nieoczywistych. Zapraszam do zabawy osoby, które czytają książki starsze, a do tej pory nie zgłosiły swoich linków.Sylwia P. z bloga Tu się czyta!:

Setna strona:

UWAGA!
Włączyłam na blogu DISQUSa - Wasze linki i komentarze są zachowane w systemie, nie zginęły. Zachęcam do komentowania i podawania linków pod tym postem do Waszych nieoczywistych.
Możecie również polubić fanpage wyzwania, a wszystkie edycje wyzwania znajdziecie TU
Dla chętnych przygotowałam baner, którego kod możecie umieścić na swoim blogu:
 <a href="http://setna-strona.blogspot.com/2015/07/czytamy-ksiazki-nieoczywiste.html"><img src="http://4.bp.blogspot.com/-pxVv6_dUpog/VKQfF-wIYYI/AAAAAAAARJg/Ha9-SKN91Rs/s400/CzytamyKsi%25C4%2585%25C5%25BCkiNieoczywiste2015.jpg"></a>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz